Movies
Ratings
54
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 1.5
The GuardianRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0