Movies
Ratings
117
FlippedRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0