Titles you rated
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 1.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0