Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- PapaRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0