Movies
Ratings
156
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
The UntouchablesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5