Titles you rated
TraffickersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0