Movies
Ratings
26
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0