Titles you rated
Rough CutRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 0.5
LimitlessRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
PainedRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0