Movies
Ratings
168
R-PointRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
HallelujahRated ★ 1.5
Step UpRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Address UnknownRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0