Movies
Ratings
13
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 0.5
Bring It OnRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 4.0
ElioRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0