Titles you rated
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5
Black Hawk DownRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
SpiritwalkerRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
Chun Tae-ilRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5