Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0