Movies
Ratings
41
BatmanRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
ShameRated ★ 3.0
SidewallsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
11:14Rated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0