Movies
Ratings
250
The BrutalistRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Robot Taekwon VRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0