Movies
Ratings
86
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Project XRated ★ 4.0
CrashRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 5.0