Movies
Ratings
78
ChefRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Movie 43Rated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
MetalheadRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 4.0
Spring BreakersRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0