Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5