Movies
Ratings
217
Crows Zero IIRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 4.5
ChawRated ★ 1.5
8 MileRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0