Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0