Movies
Ratings
33
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
Mademoiselle CRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0