Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 2.5
UnforgivenRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0