Movies
Ratings
275
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0