Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Blood BrotherRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.0