Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0