Movies
Ratings
327
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
GambitRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
MicmacsRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Bunny DropRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Haute CuisineRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0