Movies
Ratings
561- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
ComaRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5- Pirates Of The Caribbean 6Rated ★ 3.0
My Best SummerRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0