Movies
Ratings
98
WonderRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
SullyRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 0.5