Movies
Ratings
79
OnceRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0