Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 2.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5