Movies
Ratings
244
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0