Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5