Movies
Ratings
153
Mean GirlsRated ★ 0.5
The PostmanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0