Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5