Movies
Ratings
55
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0