Movies
Ratings
156
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0