Titles you rated
DangalRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5