Movies
Ratings
328
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 1.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.0
LeonRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 2.0