Movies
Ratings
630
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 2.0
SopyonjeRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0