Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5