Movies
Ratings
123
MontageRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0