Movies
Ratings
435
PassengersRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5