Movies
Ratings
56
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0