Movies
Ratings
27
Jiro Dreams of SushiRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0