Titles you rated
Roman HolidayRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 5.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 5.0
Never Say Never AgainRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
The Swan PrincessRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0