Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 1.0
BossRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5