Movies
Ratings
62
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0