Movies
Ratings
144
Black SwanRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0