Movies
Ratings
148
ZombielandRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0