Movies
Ratings
282
The Exit 8Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0