Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 3.5
UnforgivenRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 2.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
Mother's DayRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0
DarkmanRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0